Gratis

Inginer Proiectare si Design

DUPPIMEX - FLOREA D.SIGN SRL

Candidatul Ideal

  • Inginer mecanic pentru proiectare si productie cu experienta in domeniul proiectarii
  • Cunoasterea programelor AutoCAD si INVENTOR
  • Bun vorbitor de limba engleza
  • Cunostinte de operare PC (Word, Excel)
  • Capacitate de lucru in echipa
  • Disponibilitate de a calatori in strainatate

Descrierea jobului

  • Proiectare in AutoCAD (2D) si INVENTOR (3D) si urmarirea in productie a proiectelor realizate.
  • jobul presupune lucrul la atelierul ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀de productie (nu remote / lucru online de acasa)

Firma cu activitate internationala - proiectare si productie vitrine pentru muzee importante din intreaga lume.
Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024