Gratis

INGINER FUNDATII SPECIALE

GEOEDRA ROM SRL

Candidatul Ideal

-Absolvent facultate de constructii
-Abilitati de interpretare si analiza documentatie tehnica
-Cunoastere legislatie specifica in domeniu
-Cunostinte softuri specifice firmelor de constructii
-Cunostinte operare pc

Descrierea jobului

-Asigura conducerea directa a activitatii de executie a lucrarilor , urmareste graficele de executie, gestioneaza si coordoneaza activitatea de aprovizionare ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂si mentine relatia cu antreprenorii precum si cu eventuali colaboratori.

Suntem o firma de constructii cu o activitate in domeniu de peste 20ani ,furnizand servicii complete de lucrari geotehnice si de fundatii speciale la cele mai inalte standarde atat in domeniul privat cat si in cel public.
Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 24 Sept. 2024 Expiră 24 Oct. 2024