Gratis

Inginer calitate

Retrasib SRL

Candidatul Ideal

- Studii superioare tehnice
- Experienta intr-o pozitie similara
- Operare PC (Word, Excel, Powerpoint)
- Limba engleza – nivel avansat
- Cunostinte privind metodologiile de analiza si solutionare a reclamatiilor de la clienti: Ishikawa, 8D, 5 Why
- Experienta in utilizarea dispozitivelor de masura si control
- Cunostinte de interpretare desen tehnic
- Certifict auditor intern

Descrierea jobului

- Urmareste implementarea obiectivelor generale si specifice de calitate
- Urmareste costurile cu non calitatea
- Pregateste zonele de productie ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁pentru auditurile clientilor si cele de sistem
- Planifica si realizeaza audituri interne, proces, produs
- Elaboreaza planuri de actiuni pentru imbunatatire calitate
- Efectueaza instruiri periodice pe teme de calitate
- Acorda sprijin departamentului productie pentru indeplinirea cerintelor de calitate
- Optimizarea desfasurarii proceselor si cresterea satisfactiei clientului
- Verifica eficienta actiunilor corective implementate
- Controleaza si supravegheaza costurile pentru reclamatii
- Da indrumari cu privire la aplicarea de masuri de autocontrol in probleme de calitate
- Efectueaza direct sau participa la auditurile de produs si de proces, in conformitate cu planul de audit

Pachet de beneficii:

- Stabilitate la Locul de Muncă: Oferim un mediu de lucru stabil, cu oportunități de dezvoltare pe termen lung.
- Bonusuri și Prime de Performanță: Recunoaștem și recompensăm performanțele prin bonusuri sau prime.
- Măriri Salariale Anuale: Salariul poate fi revizuit anual pe baza evaluărilor de performanță.
- Program Flexibil: Oferim un program de lucru flexibil pentru a asigura un echilibru între viața profesională și cea personală.
- Abonament Servicii Medicale: Sănătatea ta este importantă, așa că îți oferim un abonament medical.
- Bonusuri de Recomandare: Îi încurajăm pe colegi să recomande noi candidați și să primească un bonus.
- Prime:
- Paști: 1000 RON net
- Crăciun: 1200 RON net
- Vacanță: 2000 RON net
- Tichete de Masă: În valoare de 40 RON fiecare.
- Bibliotecă Internă: Îți punem la dispoziție o bibliotecă pentru a-ți hrăni mintea și corpul.
- Sală de Mese Eco-Friendly: Dotată cu toate cele necesare pentru a lua masa într-un mediu plăcut.
- Catering: Zilnic, mâncare proaspătă la un preț accesibil.
- Beneficii Sportive: Oferim 7Card, fotbal, volei, tenis cu piciorul, sau concursuri de pescuit.
- Evenimente Fericite: Dacă tu sau copilul tău vă căsătoriți sau devii părinte, primești zile libere suplimentare.
- Evenimente Nefericite: În caz de evenimente nefericite, îți oferim sprijin și zile libere.
- Ziua de Naștere: Primești un cadou din partea companiei și o zi liberă plătită, la alegerea ta.
- Zile de Concediu Suplimentare: Recompensăm vechimea în muncă și în cadrul companiei.
- Transport: Decontăm abonamentele sau asigurăm transport pe anumite rute.
- Dezvoltare Profesională: Oferim numeroase oportunități de dezvoltare.
- Teambuildinguri și Evenimente de Relaxare: Organizăm teambuildinguri și evenimente pentru relaxare.
- Zonă de Relaxare: Avem o zonă de relaxare în curtea companiei.
- Diversitate și Mentalitate Multiculturală: Te încurajăm să te alături echipei noastre, indiferent de cine ești sau de unde vii.

Oriunde este necesară, generată și distribuită energie electrică: Grupul SGB-SMIT furnizează produse în conformitate cu cererea, adaptate clienților și cerințelor acestora. Obiectivul nostru cheie a fost încă de atunci satisfacția completă a clienților noștri. Puteți avea încredere că analizăm problemele dumneavoastră tehnice speciale, le analizăm și găsim o soluție adaptată cererii dumneavoastră individuale.
Utilități și ingineri industriali din întreaga lume au încredere în produsele realizate de SGB-SMIT Group cu sediul în Regensburg, Germania și companii din Germania, SUA, Malaezia, Țările de Jos, România, Cehia, India, China, Africa de Sud și Franța .
Grupul SGB-SMIT a devenit astăzi numărul unu producător mediu de transformatoare din Europa - specialistul în transformatoare pur-play din Europa cu cea mai mare dedicare pentru clienți.
Clienții noștri ne găsesc un partener de încredere și de încredere, care nu este mai presus de a face față și chiar de a rezolva sarcini dificile.
Creșterea odată cu provocarea, credința în progresul dezvoltării și proiectarea transformatorului perfect pentru fiecare client au fost motto-urile cheie ale filozofiei companiei noastre de mai bine de 100 de ani.
Retrasib Sibiu face parte din Grupul SGB-SMIT din 2014. Portofoliul de producție cuprinde transformatoare și autotransformatoare de până la 400MVA și 400kV.

Publicat 15 Oct. 2024 Reactualizat 15 Oct. 2024 Expiră 14 Nov. 2024