Gratis

Graphic Designer

Nordtec Romania S.R.L.

Candidatul Ideal

Vrem să te cunoaștem dacă:
  • Ești deja prieten cu Corel Draw și Adobe Photoshop
  • Ai simț artistic, noțiuni de compoziție, cromatică și atenție la detalii (reprezintă un plus dacă ai terminat o școală de arte plastice)
  • Te organizezi bine, ești pasionat și implicat în tot ceea ce faci

Cerinte:

  • Minim 2 ani experienta
  • Cunoastere program Solidworks
  • Cunoastere si experienta de lucru cu unul din programele: Drawoffice/ PhotoShop/ CorelDraw/ Adobe InDesign
  • Experienta randare - SolidWorks sau 3DMax

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Executie randari
  • Grafica publicitara
  • Actualizare website
  • Dezvoltare de design-uri pentru postarile de social media, materiale promotionale, ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄website si newsletters
  • Prezentari de produs in format electronic
  • Prelucrare si realizare materiale pentru tipar

NORDTEC ROMANIA a luat fiinta cu scopul de a produce mobilier comercial cald-rece cu temperatura controlata dar si necontrolata, fiind prima companie din Romania cu capital autohton din sectorul industrial romanesc, care produce acest tip de echipamente - mobilier frigorific si de prezentare pentru produsele de panificatie si patiserie.

In prezent Nordtec produce echipamente frigorifice, vitrine, rafturi frigorifice si rafturi metalice, integrand activitatile de consultanta, proiectare, productie, comercializare, punere in functiune, asistenta tehnica, intretinere si exploatare pentru aceste instalatii.
Publicat 8 Oct. 2024 Reactualizat 8 Oct. 2024 Expiră 7 Nov. 2024