Gratis

Gestionar Șef Depozit

INVICTUS FORCE&SAFE SA

Candidatul Ideal

Suntem in progres de a mari si consolida echipa comerciala si cautam - Sef depozit produse finite si marfuri, cu experienta in activitatea de gestiune si management a activitatii de depozit .

Profilul candidatului ideal
-să aibă cunosștință de procedurile și de legislația specifică postului
-cunoștințe de bază în contabilitatea primară, logistica depozitelor și a transporturilor
-abilități de utilizare a aplicației microsoft Office (Excel utilizator mediu)
-să detina o experiență de minim 3 ani în ultimii 5 ani pe un post similar – respectiv de gestionar sau Sef depozit
-calitățile personale este important să releve o persoană responsabilă, ordonată, expeditivă, să știe să lucreze eficient și să își poata organiza echipa și propria agenda de lucru.

Descrierea jobului

Daca te identifici cu cerintele si te consideri o persoana deschisa sa invete un domeniu nou si care poate prezenta ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂la cerere recomandari de la unul din locurile de munca anterioare, atunci depune aplicatia sau inscrie la resurse@invictus.com.ro CV-ul tau si Scrisoarea de intentie sau trimite-le foto pe WhatsApp la nr. 0748-179012 si vei fi invitat la un interviu unde vei primi toate informatiile despre program, taskuri, beneficii.

Devenind membru in echipa INVICTUS ai sarcini clare, responsabilitati delimitate, timpul liber este respectat si beneficiezi de bonusuri, tichete de masa si de vacanta, masa calda, transport conventie, program de lucru luni-vineri 8-16,30, concediul de odihna de 31 zile lucratoare, indrumare profesionala si suport colegial.

Profesional, ai posibilitatea sa avansezi in cadrul Departamentului Comercial, lucrul cu platforma integrata tip ERP, mediu de lucru profesionist, acces la minim o formă de specializare / an.

Taskurile care trebuie acoperite in acest post : organizarea activitatilor specifice depozitelor ( receptii marfuri, expeditii marfuri , intocmirea documentelor, organizarea marfurilor in spatiile interne, inregistrarile documentelor in sistem.

Cum esti recompensat pentru munca ta:
Ai un pachet salarial extrem de motivant si atractiv, beneficiezi de suport profesional – esti in mijlocul unei echipe profesioniste, ai o munca interesanta si neplictisitoare, ai posibilitatea sa te dezvolti profesional, lucrezi intr-un ambient modern pentru o companie cu un renume excelent si in continua dezvoltare.

Vino sa lucrezi in conditii de lucru ca in occident cu pachet salarial motivant, oportunitati de invatare si de avansare si un colectiv extraordinar!

Vrei sa vezi cine suntem si ce facem?

Vezi AICI: https://www.facebook.com/EchipamenteMilitareInvictus/posts/3773529126085201si AICI: https://www.youtube.com/watch?v=-jycgXIE81A.

INVICTUS FORCE & SAFE S.A. are o experienta de peste 30 de ani in domeniul producției de confectii textile.

Compania noastra este in prezent unul dintre principalii furnizori de echipament militar pentru organismele guvernamentale din Romania: Armata, Jandarmerie, Pompieri.

INVICTUS, marca inregistrata are o experienta de peste 30 de ani in domeniul productiei uniformelor militare. Compania noastra este in prezent unul dintre principalii furnizori de echipamente militare pentru organismele guvernamentale din Romania: Armata, Jandarmerie, Pompieri.
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 16 Oct. 2024 Expiră 25 Oct. 2024