Gratis

Game Presenter-looking for foreign languages speakers

RECRUITMENT PARTNER S.R.L.
15 poziții

Candidatul Ideal

Ești ambițios și în căutarea unei oportunități care să-ți lanseze cariera într-un mediu dinamic?
Îți dorești un loc de muncă care să îți ofere și timp pentru tine?
Dacă ești pregătit să faci primul pas spre o carieră de succes și să lucrezi într-un mediu prietenos și suportiv, te invităm să aplici acum! Alătură-te echipei noastre și transformă-ți potențialul în realitate!

Ce ne dorim de la tine?
Pasiune, curiozitate și dorința de a te dezvolta constant;
Disponibilitate de lucru în ture;
Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții;
Atitudine prietenoasă, carismatică și profesionala;
Gândire rapidă și capacitate de a reacționa la situațiile de joc în schimbare;
Cunoștințe de limba ENGLEZĂ/ ITALIANĂ/RUSĂ/TURCĂ/SUEDEZĂ/GERMANĂ/GREACĂ cel puțin nivel mediu conversațional- știi să te prezinți în 30 de secunde?
Atunci, haide să ne cunoaștem!

Descrierea jobului

În acest rol, vei gestiona jocuri live clienților online, interacționând cu jucătorii prin intermediul unui stream video, asigurând o experiență ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄autentică și captivantă.

Responsabilități:

-Gestionarea și moderarea jocurilor de masă, precum Blackjack, Baccarat, trasnmise în direct;
-Explicarea regulilor jocului și răspunderea întrebărilor jucătorilor în timp real;
-Respectarea standerdelor și reglementărilor cazinoului, asigurând corectiutudinea jocului;
-Promovarea unui mediu de joc sigur și responsabil.

Ce oferim?

Training specializat plătit, de 14 zile, astfel NU se cere experiență!
Vei învăța cum să lucrezi în studiourile de filmare și cum să lucrezi cu tehnologia companiei.

Pachetul de beneficii va include:
-Mese gratuite oferite zilnic;
-Beneficiu sală de sport- Abonament 7card
-Asigurare medicală privată;
-Sporuri de noapte/weekend/sărbători legale;
-Bonus de performanță: până la 3000 RON lunar
-Bonus de 90 de zile: 1500 RON ca bonus unic după primele 3 luni
-Bonus de relocare

-Oportunitate de relocare în București-

Ești pregătit pentru o schimbare majoră în cariera ta și dorești să experimentezi viața într-un oraș vibrant și plin de oportunități? Îți oferim șansa de a te reloca în București pentru a-ți continua dezvoltarea profesională într-un mediu dinamic
!Oferim bonus de relocare!

Beneficii salariale limba engleză:
0-2 luni: 3000 RON NET +SPORURI DE NOAPTE/WEEKEND
2-6 luni: 3722 RON NET +SPORURI DE NOAPTE/WEEKEND+BONUSURI DE PERFORMANȚĂ
+6 luni: 4280 RON NET+ SPORURI DE NOAPTE/WEEKEND+BONUSURI DE PERFORMANȚĂ
! 1500 LEI EXCELLENCE ATTENDANCE BONUS !

Beneficii salariale limba italiană:
0-3 luni: 5000 RON NET +SPORURI DE NOAPTE/WEEKEND
4 luni plus: 6000 RON NET+ SPORURI DE NOAPTE/WEEKEND+BONUSURI DE PERFORMANȚĂ

Beneficii salariale limba rusă:
0-3 luni: 3300 RON NET + SPORURI DE NOAPTE/WEEKEND
3-9 LUNI: 4150 RON NET + SPORURI DE NOAPTE/WEEKEND+BONUSURI DE PERFORMANȚĂ
9 LUNI+ : 4800 RON NET + SPORURI DE NOAPTE/WEEKEND+BONUSURI DE PERFORMANȚĂ

Recruitment Partner este agenția de recrutare care te ajută să-ți găsești jobul potrivit. Suntem dedicați să facem procesul de căutare a unui loc de muncă simplu și plăcut pentru tine. Cu o echipă dinamică și prietenoasă, suntem mereu deschiși să îți ascultăm nevoile și să te ghidăm spre oportunitățile care ți se potrivesc perfect. La Recruitment Partner, nu doar te ajutăm să-ți găsești un job – construim relații de încredere și te sprijinim în dezvoltarea ta profesională. Contacteaza-ne și descoperă cât de ușor este să îți găsești locul potrivit!

Publicat 16 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 16 Oct. 2024