Gratis

Functionar Administrativ - Cluj

SUPERCOM SA

Candidatul Ideal

Esti in cautarea unei oportunitati de cariera in administratie? Suntem in cautarea unui Functionar Administrativ pentru a se alatura echipei noastre din Cluj. Daca esti o persoana organizata, atenta la detalii si iti place sa lucrezi intr-un mediu dinamic, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.

• Cerinte:
  • Experienta anterioara in administratie sau domeniu similar reprezinta un avantaj
  • Abilitati excelente de comunicare si relationare interpersonala
  • Capacitatea de a lucra eficient sub presiune si de a respecta termenele limita
  • Cunostinte solide de operare PC (Microsoft Office, Excel, etc.)Abilitati organizatorice si atentie la detalii

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale principale vor include gestionarea si inregistrarea corecta a tuturor tranzactiilor financiare ale companiei noastre. Vei fi responsabil de ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈intocmirea si verificarea facturilor, reconcilierea conturilor, precum si de gestionarea platilor si a incasarilor. De asemenea, vei colabora strans cu departamentul de contabilitate pentru a asigura ca toate documentele financiare sunt in conformitate cu reglementarile legale si cu politica interna a companiei.

Responsabilitati:
  • Procesarea corecta si eficienta a documentelor administrative
  • Asigurarea comunicarii interne si externe cu partenerii si clientii
  • Gestionarea eficienta a programarilor si a agendei
  • Colaborarea stransa cu departamentele interne pentru indeplinirea sarcinilor administrative
  • Pastrarea confidentialitatii informatiilor si respectarea politicilor companiei
Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesional si dinamic
  • Traininguri si dezvoltare profesionala continua
  • Pachet salarial atractiv si bonusuri in functie de performanta
  • Oportunitati de avansare in cadrul companiei
  • Mediu de lucru placut si colegi dedicati

Daca esti o persoana motivata, dornica sa invete si sa se dezvolte profesional, te invitam sa aplici pentru pozitia de Functionar Administrativ. Alatura-te echipei noastre si fa parte dintr-un mediu de lucru stimulant si provocator!
Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024