Gratis

Full Battery OFFICE / ACCOUNT MANAGER

SC DECORPORATE MEDIA SRL

Candidatul Ideal

Daca ai energie si curiozitate sa inveti, dar si rabdare sa faci ce stii deja, daca performezi in EXCEL, vrei sa modelezi fluxuri noi de lucru si sa le implementezi in cadrul echipei, daca esti o fire orientata spre operational si spre rezolvarea nesfarsitelor “to do lists”, then… CHECKED!

Descrierea jobului

Suntem curiosi sa te intalnim, daca ai o experienta de minim 2 ani, de preferat in agentie, putand astfel:
- ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈sa mentii legatura cu furnizorii, in plan contractual si operational;
- sa preiei task-urile administrative de zi cu zi;
- sa gestionezi, cu acuratete, fluxul de acte;
- sa faci un brief clar si sa lucrezi cu mai multe proiecte in acelasi timp;
- sa realizezi prezentari coerente;
- sa gasesti solutii si sa anticipezi nevoile clientului.

Esti din filmul nostru daca:
- ai rabdare sa faci ceea ce stii deja, dar iti doresti sa inveti lucruri noi;
- esti atent la detalii si urmezi proceduri, dar sesizezi oportunitati de imbunatatire a lor;
- preferi sa lucrezi la birou, cu echipa, ca e mai plictisitor acasa;
- stapanesti perfect limba romana si pui cratima si virgula unde trebuie;
- ai simtul umorului.

Ce gasesti la noi:
- o echipa tanara, creativa si relaxata;
- stabilitate (suntem in business de aproape 20 de ani);
- proiecte interesante, care sa te provoace sa gasesti solutii inovative;
- oportunitati de crestere si dezvoltare, pliate pe potentialul tau si nevoile noastre;
- pachet salarial definit in functie de abilitati si experienta;
- un sediu profi, usor de accesat (3-5 minute de statiile de metrou);
- atentia lui SETI, motanul agentiei (care este si Centrul Universului... nostru).

Primul pas:
- te rugam sa raspunzi la intrebarile din mini-interviu

Pasul urmator, o discutie telefonica prietenoasa cu cei selectati.
Ulterior, vom realiza impreuna un test practic si alte evaluari specifice procesului de recrutare.

Hai sa mutam muntii impreuna!

Suntem o companie de comunicare integrata de marketing si avem o singura misiune: sa aducem brandurile mai aproape de oameni.

Investim pasiune in depasirea oricaror bariere si le oferim clientilor creatii exceptionale de fiecare data.

Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 29 Sept. 2024 Expiră 27 Oct. 2024