Gratis

Front Office - Agentie Imobiliara

CHIREV INVESTMENT S.R.L.

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană dinamică și organizată pentru poziția de Front Office. Persoana ideală va fi prima interacțiune a clienților cu agenția noastră, oferind un suport excelent și contribuind la crearea unei experiențe pozitive pentru fiecare vizitator și client.

Cerințe:
  • Experiență anterioară într-un rol similar constituie un avantaj
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții
  • Cunoștințe bune de utilizare a pachetului Microsoft Office
  • Capacitate de a lucra în echipă și de a gestiona sarcini multiple simultan
  • Atenție la detalii și abilități organizatorice excelente
  • Atitudine pozitivă și proactivă

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Primirea și întâmpinarea clienților și vizitatorilor agenției
  • Răspunderea la telefoane și gestionarea corespondenței electronice
  • Organizarea și menținerea programărilor ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁și a calendarului echipei
  • Gestionarea documentelor și a dosarelor clienților
  • Asigurarea unui mediu de lucru ordonat și profesional
  • Suport administrativ pentru echipa de vânzări și management

Beneficii:
  • Pachet salarial competitiv
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic
  • Participare la traininguri și evenimente de specialitate

Suntem o agenție imobiliară de top, dedicată oferirii celor mai bune servicii clienților noștri. Ne mândrim cu o echipă profesionistă și prietenoasă care ajută clienții să găsească proprietatea ideală sau să vândă proprietatea lor actuală în cele mai bune condiții.
Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024