Gratis

Frizer

HRL STUDIO S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru noi este o persoana placuta, responsabila, serioasa si pasionata de meseria sa, cu aptitudini profesionale deosebite. Experienta candidatului trebuie sa fie de ︂️︁︌︆︌︅️​︇︉︌︈​︁︁︎️​︉︄︀︀​︌︎︃︂︎︈︈︍︆︃︌︈minim 1 an, iar existenta unui portofoliu de clienti, desi nu este obligatorie, sporeste sansele candidatului.

Descrierea jobului

Oferim un post de lucru, pe poziția de frizer!

Responsabilitati:
  • Servicii de infrumusetare de cea mai buna calitate, ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂atat tehnic cat si estetic;
  • Diagnostic si recomandare de ︈︁​︁︉︆​︁︁︉​︂︂︄produse profesionale catre clienti;
  • Respectarea programului de lucru, timpilor de lucru si programarilor;
  • Promovarea serviciilor si produselor disponibile in salon;
  • Perfectionare continua, cu mentinerea cunostintelor profesionale la zi;
  • Colaborarea eficienta cu ceilalti membri ai echipei salonului;
  • Respectarea procedurilor administrative ale companiei.
Beneficii:
  • Mediu de lucru placut si modern;
  • Program de lucru flexibil;
  • Pachet salarial motivant;
  • Contract de munca pe termen lung in conditiile respectarii obligatiilor de serviciu;
  • Pachet de servicii de infrumusetare gratuite;
  • Pregatire profesionala continua

HRL Studio este un salon barbatesc deschis in anul 2023, avand in spate un foondator cu o vechime 12 ani de experienta in acest domeniu. De asemenea salonul are deja o parte a clientelei deja formata.
Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 24 Oct. 2024