Gratis

Frigotehnist – Electrician

S.C. G.C.T. GENERAL CLIMA THERM S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal frigotehnist:
- Persoana practica si abila;
- Seriozitate si spirit de echipa;
- Cunostitne in domeniul climatizarii si a instalatiilor electrice reprezinta un avantaj;
- Permis de conducere (Categoria B – Cerinta obligatore).

Descrierea jobului

Avantaje:
- Pachet salarial motivant, negociabil in cadrul interviului;
- Echipa tanara si dinamica;
- Training-uri periodice;
- Posibilitate training ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄la sediul producatorilor (Italia, Turcia, Polonia);
- Posibilitatea de a lucra cu producatori de renume in industria HVAC;
- Bonuri de masa;
- Bonus de performanta;
- Prime de sarbatori

G.C.T. GENERAL CLIMA THERM este o societate romaneasca cu capital privat infiintata in anul 2000 ce si-a propus de la bun inceput sa reprezinte concepte precum stabilitate, seriozitate si performanta. Cu o experienta de 22 de ani pe piata din Romania, societatea a reusit sa reprezinte producatori de echipamente de renume mondial precum Toshiba, Carrier, Haier, Clima Processor, etc. .
Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 17 Oct. 2024