Gratis

Farmacist

SC FARM ALEX SRL

Candidatul Ideal

Absolvent al facultatii de farmacie,
Posesor al Certificatului de Membru al Colegiului Farmacistilor,
Experienta minima in domeniu 6 luni.

Descrierea jobului

Esti pasionat de domeniul farmaceutic si doresti sa faci parte dintr-o echipa dedicata sanatatii pacientilor? Alatura-te echipei noastre!

Responsabilitati: ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄
- Oferirea de consultanta si asistenta farmaceutica pacientilor.
- Eliberarea si gestionarea medicamentelor conform prescriptiilor medicale.
- Monitorizarea stocurilor si asigurarea unei bune gestiuni a acestora.
- Mentinerea unui mediu de lucru curat si organizat in farmacie.Oferim:Un mediu de lucru profesionist si dinamic.
- Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Pachet salarial atractiv si beneficii suplimentare.
Daca indeplinesti cerintele de mai sus si esti interesat sa te alaturi echipei noastre, te rugam sa trimiti CV-ul tau.

Asteptam cu interes sa te cunoastem!
Publicat 22 Sept. 2024 Reactualizat 22 Sept. 2024 Expiră 22 Oct. 2024