Gratis

Expert in achizitii publice - constructii metalice

Ag Steel Building & Cladding S.R.L.

Candidatul Ideal

AG STEEL BUILDING&CLADDING, societate de prestigiu in constructia de cladiri civile si industriale, este in cautarea unui coleg/ă in departamentul de vanzari-ofertare, locatia postului este in sat Bratuleni, jud Iasi (parcul industrial Miroslava).

Drumul spre succes este intotdeauna in constructie, daca esti ambitios, creativ si dai dovada de eficienta, te provocam sa iti construiesti drumul spre succes impreuna cu noi.

Cerințe:
  • absolvent de studii superioare în domeniul construcțiilor prezintă un avantaj
  • minim 2 ani experiență în domeniu
  • cunoștințe de utilizare Word, Excel, Outlook
  • cunoștințe în legislația achizițiilor publice
  • abilități dezvoltate de comunicare, de argumentare și persuasiune
  • raționament analitic și gândire strategică
  • seriozitate, responsabilitate și implicare
  • cunoștințe de limba engleza la nivel conversațional prezintă avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Studiază documentația (caiete de sarcini, fișe de date, planuri, memoriu tehnic) predată de beneficiar sau pusă la dispoziție ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂de colegii din departamentul de vânzări;
  • Verificarea zilnică pe site-ul SEAP a potențialelor oferte / lucrări și stabilirea împreună cu managerul de departament procedurile la care vor participa;
  • Elaborează strategia pentru întocmirea documentației de prezentare a ofertei, ținând cont de cerințele transmise și politica firmei pentru întocmirea ofertelor;
  • Aplică corect legislația în vigoare privind achizițiile publice;
  • Identifică și urmărește procedurile de achiziții publice publicate pe SICAP;
  • Analizează și verifică îndeplinirea condițiilor referitoare la eligibilitate, înregistrare, capacitate tehnico-economică, situație financiară, solicitate prin documentația de atribuire;
  • Poartă corespondența cu autoritățile contractante pe parcursul desfășurării procedurilor de achiziție publică;
  • Pregătește și elaborează documentațiile în vederea participării la procedurile de achiziție publică, în conformitate cu cerințele din documentația de atribuire și caietele de sarcini;
  • Descarcă din SEAP documentația aferentă încărcării ofertelor și întocmește documentația necesară participării la licitații publice și completează DUAE ( de Achiziții Publice) în Platforma SEAP;

Compania AVINCI este specializată în proiectarea și construcția de structuri metalice, placări metalice și închideri metalice .

Avem echipe specializate în asamblarea structurilor metalice, prefabricate, pereți sandwich, fațade, montare pe acoperiș diferite modele, suduri, echipe specializate în domeniul managementului de proiecte și multe altele. De asemenea, avem posibilitatea să fabricăm sistemele de închidere (uși / ferestre) la standardele existente, ceea ce va asigura confortul termic și estetic necesar.

În portofoliul nostru puteți găsi: hale, depozite, showroom-uri, clădiri de birouri, mall-uri, hangare, centre logistice, fabrici și alte clădiri de amploare.

Experiența și profesionalismul nostru, ne permit să asigurăm o finalizare bună a tuturor proiectelor în care suntem implicați.
Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024