Gratis

Executive Business Assistant

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Ce te va ajuta sa ai succes:
Studii: superioare, Vechime: minima in activitate: 2 ani, din care: minim : 1 an in institutii financiar-bancare;
Cunostinte specifice :
- cunostinte despre banca
- cunostinte economice si financiare
- cunostinte specifice de secretariat
- cunostinte de limba engleza
- cunostinte digitale

Abilitati: adaptare la schimbare, lucrul cu ambiguitatea, lucrul sub presiune, prioritizare, aderare la principii si valori, analiza, ascultare, atentie la detalii, comunicare in scris si verbala, confruntare de idei, creativitate si inovare, gandire antreprenoriala si comerciala, gandire conceptuala, lucrul cu oamenii, lucrul independent, managementul proiectelor, managementul stresului, managementul timpului, mediere, negociere, operare (date, echipamente), organizare, persuasiune, prezentare, redactare si raportare, relationare, rezolvare de probleme, structurare informatie

Descrierea jobului

Pentru clientul nostru, unul dintre cele mai importante grupuri financiare din România, ce oferă servicii de bancă universala cautam in ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄present o persoana pentru rolul de Executive Business Assistant.

Rolul postului:
Organizeaza si coordoneaza toate activitatile importante legate de biroul vicepresedintelui executiv. Rolul vine la pachet cu multa responsabilitate dar și cu vizibilitate in organizatie, cu posibilitatea de a intelege foarte bine si la un nivel foarte detaliat fiecare proiect de dezvoltare si inovare al companiei. Asa cum spun colegii nostri care au ocupat anterior functia, acesta este locul in care cresti si te dezvolti pentru roluri importante din banca.

Cum vei contribui din acest rol:
1. Fiind un partener de incredere: Sustine Vicepresedintele Executiv gestionand operatiunile zilnice, programarile si comunicarea, agenda zilnica, asigurand buna functionare a biroului executiv.
2. Sustinand confidentialitate: Ia parte la intalniri business as usual dar si la cele despre tendintele din industrie si contribuie la pregatirea prezentarilor si rapoartelor.
3. Colaborand in proiecte inovatoare: Lucreaza alaturi de echipe diferite din bancara, inclusiv cu top management si parteneri externi si organizeaza sedinte si conferinte
4. Sustiand relatia de comunicare: Asigura comunicarea intre Vicepresedintele Executiv si echipe, cu top management, intre banca si terte persoane
5. Dezvoltand constant propria cariera: Lasa-te mentorat/a de lideri seniori, implica-te in programe si construieste fundatia pentru un viitor rol cu impact in sectorul bancar.
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.