Gratis

Electrician

Nordtec Romania S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Angajam electrician cu minim de experienta pentru service sau montaj final echipamentele frigorifice.

Cerinte:
  • Scoala profesionala/ liceu profil tehnic;
  • Calificare sau curs – electrician;
  • Experienta pe un post similar - minim 1 ani
  • Citire/ interpretare scheme electrice;
  • Disponibilitatea de deplasare pe teren pentru revizii si reparatii;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Executie de circuite electrice pentru montaj echipamente de la 12-380V
  • Montarea aparatajului, cablarea, etichetarea si verificarea functionalitatii in ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀conformitate cu schema electrica;
  • Participarea la controlul tehnic si de calitate al echipamentelor executate dupa finalizarea executiei;
  • Montarea si punerea in functiune a tablourilor, panourilor si echipamentelor electrice la beneficiar;
  • Remedierea in cel mai scurt timp a defectiunilor / erorilor functionale electrice, inregistrate in cazul produselor din portofoliul companiei;

Beneficii:
  • Salariu atractiv
  • Bonuri de masa
  • Prime de sarbatori
  • Posibilitate de dezvoltare ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃a cunostiintelor
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024