Gratis

Electrician

Mennekes Electric S.R.L.

Candidatul Ideal

• Studii Medii/Superioare tehnice;
• Experienta in fabrici de productie pe partea electrica (constituie avantaj experienta in mecanica, hidraulica, pneumatica);
• Diploma de electrician, prezinta avantaj;
• Disponibilitate de lucru in 3 schimburi.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
  • Stabileşte necesitatea reparaţiei, în funcţie de starea tehnică a utilajului;
  • Urmeaza toate sarcinile ce decurg din planul ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈de intretinere;
  • Se asigura ca toate masinile sa aiba in functiune dispozitivul de protectie a muncii;
  • Raspunde de comandarea tuturor uneltelor necesare la timp, pentru a asigura reparatiile in cel mai scurt timp posibil;
  • Raspunde de intretinerea la zi a necesarului de piese de schimb;
  • Raspunde de comandarea pieselor de schimb in mod judicios;
  • Verifica permanent si raspunde de starea de curatenie a masinilor si utilajelor.
Oferim:
  • loc de munca stabil, intr-o companie in plina crestere si cu planuri de investitie continua;
  • posibilitati reale de avansare;
  • TRANSPORT GRATUIT;
  • mediu de lucru modern, nou si curat;
  • Al 13-lea salariu;
  • Spor calitate 5%;
  • Spor vehime 5%;
  • Spor prezenta 5%;
  • Bonusuri de Craciun, Paste si 1 Iunie;
  • Tichete de masa in valoare de 40 lei/ zi lucrata;
  • Ore suplimentare 100%.

Înființată în 1935 în Kirchhundem (Sauerland),Germania, MENNEKES a însoțit activ intrarea rapidă a electricității în toate sectoarele industriale până în prezent și a influențat industria cu produse și soluții pentru prize și mufe industriale. Și acest lucru nu doar in Germania. Cu o forță de muncă de 1.200 de angajați, astăzi compania de familie are o prezență internațională și este unul dintre furnizorii de frunte din industria electrică. Produsele MENNEKES pentru prize/mufe industriale și pentru mobilitatea electrică sunt utilizate în peste 90 de țări. Clienții și partenerii noștri se pot baza întotdeauna pe MENNEKES atunci când apare necesitatea transferului de curenți de mare voltaj în condiții economice si de siguranța.

Publicat 20 Aug. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 19 Sept. 2024