Gratis

Electrician Autorizat ANRE

AVS NOVAVOLT S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Ești un electrician cu experiență și autorizație ANRE, pasionat de execuția corectă și sigură a lucrărilor electrice? Atunci tu ești candidatul pe care îl căutăm!

Candidatul ideal este:

Autorizat ANRE – deținător al unei autorizații valabile, cu un portofoliu de lucrări executate în conformitate cu normele de siguranță.
Experimentat – ai lucrat în proiecte de instalații electrice rezidențiale și comerciale și ai competențe în diagnosticarea și remedierea problemelor electrice.
Responsabil și organizat – te descurci excelent în gestionarea timpului și respectarea termenelor, fiind atent la detalii și conștiincios în execuție.
Adaptabil și proactiv – comunici bine cu echipa, ai o atitudine pozitivă și ești deschis la învățare și dezvoltare continuă.
Pasionat de tehnologie – ai cunoștințe în sisteme moderne de supraveghere și alarme, fiind dispus să te perfecționezi în acest domeniu.

Dacă te regăsești în această descriere, așteptăm cu interes să faci parte din echipa noastră!

Descrierea jobului

În calitate de Electrician Autorizat ANRE la AVS NovaVolt, vei avea un rol esențial în implementarea și menținerea soluțiilor electrice ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄de înaltă calitate pentru proiectele noastre rezidențiale și comerciale. Vei lucra într-un mediu dinamic, cu echipamente moderne, având ocazia de a contribui la proiecte diverse și provocatoare.

Responsabilități:
  • Executarea lucrărilor de instalații electrice de joasă tensiune (interior și exterior), conform reglementărilor ANRE.
  • Efectuarea lucrărilor de întreținere și reparație pentru instalațiile existente.
  • Identificarea și remedierea defecțiunilor electrice, asigurând funcționarea corectă și sigură a sistemelor.
  • Colaborarea cu echipa de ingineri și tehnicieni pentru asigurarea implementării eficiente a proiectelor.
  • Întocmirea rapoartelor tehnice și respectarea procedurilor de siguranță la locul de muncă.

Beneficii:
  • Salariu competitiv – în funcție de experiență și performanță.
  • Bonusuri de performanță – pentru finalizarea proiectelor la timp și în conformitate cu standardele de calitate.
  • Oportunități de dezvoltare – acces la cursuri de specializare și perfecționare continuă în domeniul instalațiilor electrice și al sistemelor moderne de securitate.
  • Mediu de lucru profesionist – alături de o echipă de specialiști cu experiență, într-o companie în plină dezvoltare.
  • Stabilitate și creștere profesională – AVS NOVAVOLT îți oferă un loc de muncă sigur și oportunitatea de a avansa în carieră.

Dacă ești pasionat de electricitate și cauți un loc de muncă într-o companie care apreciază calitatea și profesionalismul, te invităm să te alături echipei noastre!

AVS NovaVolt - Oportunitate de Carieră în Instalații Electrice

AVS NovaVolt este o microîntreprindere dinamică și inovatoare, specializată în lucrări de instalații electrice. Cu un angajament puternic față de excelență și siguranță, ne propunem să livrăm soluții electrice de înaltă calitate, contribuind la dezvoltarea sustenabilă a proiectelor de construcție din România.

Cine suntem? Suntem o echipă dedicată de profesioniști, care își propune să creeze un mediu de lucru colaborativ, în care fiecare membru al echipei este valorizat și își poate aduce contribuția. Ne mândrim cu o cultură organizațională bazată pe respect, integritate și inovație.

Ce oferim?

Dezvoltare profesională: Oportunități de formare și specializare continuă, pentru a-ți îmbunătăți abilitățile și cunoștințele în domeniu.

Mediu de lucru stimulativ: Lucrezi alături de o echipă pasionată, în proiecte interesante și provocatoare.

Beneficii competitive: Pachet salarial atractiv, bonusuri de performanță și alte stimulente.

Cine căutăm? Dacă ești o persoană motivată, dornică să înveți și să crești profesional, te invităm să aplici! Căutăm tehnicieni electricieni, ingineri și specialiști în instalații electrice care să împărtășească viziunea noastră și să contribuie la succesul proiectelor noastre.

Alătură-te echipei AVS NovaVolt!

Dacă ești pregătit să faci parte dintr-o companie care pune accent pe calitate și profesionalism, aplică acum!
Email: avsnovavolt@yahoo.com

Publicat 7 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 6 Nov. 2024