Gratis

Educator / Terapeut ABA

CONFIDENTIAL - 2 poziții

Candidatul Ideal

  • Empatie
  • Motivație
  • Ii plac copii
  • Dorinta de a isi construi o cariera in domeniul ABA
  • Experienta anterioara reprezinta ​︇︈︂︅​︁︁︎︎un avantaj
  • Facultatea de psihologie sau similara reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

  • Familie, angajam educator / terapeut pentru echipa din jurul unui baietel cu varsta de 5 ani
  • Cautam persoane, cu ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂sau fara experienta, doritori de a isi construi o cariera, iubitori de copii si determinati.
  • Asiguram coordonare din partea unui analist comportamental acreditat BCBA, mediu de lucru placut si optiunea de cursuri si specializari.
  • Interventia se desfasoara acasa, in zona Tineretului/Timpuri Noi, aproape de metrou.
  • Programul este full-time, intre 8:30 si 16:30, de luni pana vineri
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.