Gratis

Educator/Psiholog/Terapeut ABA - cu sau fara experienta

CONFIDENTIAL - 2 poziții

Candidatul Ideal

  • Empatie
  • Motivație
  • Ii plac copii
  • Dorinta de a isi construi o cariera in domeniul ABA
  • Experienta anterioara nu este necesara, dar reprezinta un avantaj
  • Facultatea de psihologie sau similara reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

  • Familie, angajam pentru echipa din jurul unui baietel cu varsta de 5 ani educator / terapeut care doreste sa ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃se specializeze in interventia ABA.
  • Cautam persoane, cu sau fara experienta, doritori de a isi construi o cariera, iubitori de copii si determinati.
  • Asiguram coordonare din partea unui analist comportamental acreditat BCBA, mediu de lucru placut si optiunea de cursuri si specializari.
  • Programul este full-time, de luni pana vineri, de la ora 8:30 la ora 16:30. Interventia se desfasoara acasa, in zona Tineretului/Timpuri Noi, aproape de metrou.
  • Salariul este de 4000 lei/luna sau mai mult in functie de experienta si cunostiintele dobandinte.
Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 27 Iul. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.