Gratis

Economist contabil

CONT EXPERT 4972 MBM S.R.L.

Candidatul Ideal

-Persoana deschisa si flexibila, cu superioare;
-Grad ridicat de adaptabilitate si atentie pe detalii;
-Viteza ridicata in lucrul cu calculatorul;
-Experienta in tinerea contabilitatii complete pe diferite domenii de activitate, minim 3 ani - OBLIGATORIU
-Experienta in lucrul cu programul Saga

Descrierea jobului

Angajam Contabil pe perioada nedeterminata, pentru contabilitate completa (pana la nivel de balanta, declaratii fiscale), care sa aiba experienta in ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀firme de contabilitate.
Programul este 09.00-17.00 , flexibil, atat timp cat fiecare este responsabil pentru atributiile sale.

Suntem o firma de contabilitate situata in Sectorul 4, cu experienta de peste 20 ani in domeniu, cu clienti stabili si cautam colegi cu dorinta de a infrunta provocarile legistatiei impreuna.
Publicat 30 Aug. 2024 Reactualizat 30 Aug. 2024 Expiră 29 Sept. 2024