Gratis

Dulgher / Tamplar

WIDE DESIGN CONSULTING S.R.L.
30 poziții

Candidatul Ideal

  • Experienta in domeniu reprezinta un avantaj
  • Capacitate de a lucra atat individual, cat si in echipa;
  • Seriozitate si atentie la detalii.

Descrierea jobului

Companie de constructii angajeaza Dulgher/Tamplar cu experienta pentru proiecte rezidentiale si comerciale.

Responsabilitati:
  • Construirea si montarea structurilor ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄din lemn si alte materiale;
  • Citirea si interpretarea planurilor tehnice;
  • Masurarea si taierea materialelor la dimensiunile specificate;
  • Repararea si intretinerea elementelor de constructie din lemn.

Oferim:
  • Salariu atractiv intre 4500 - 6000 RON net (in functie de experienta);
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Transport asigurat sau cazare in cazul deplasarilor;
  • Mediu de lucru stabil si profesionist.
Daca indeplinesti criteriile si esti interesat(a) sa faci parte din echipa noastra, te invitam sa aplici CV-ul.
Te asteptam in echipa noastra!

Descrierea companiei

COMPANIE DE CONSTRUCTII

Povestea noastra a inceput cu cateva desene provenite din domeniul tehnic

Activitatea noastra a inceput acum cativa ani cu un mic proiect de constructie a unei cladiri civile de apartamente cu o echipa de 3 oameni

Acum ne mandrim cu proiecte de infrastructura , proiecte industriale , si proiecte civile

Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024