Gratis

Designer grafic

PREMIER STUDIO DESIGN S.R.L.

Candidatul Ideal

Ce ne dorim de la tine?
  • Diploma de licenta in Design Grafic, Arte vizuale sau un domeniu relevant;
  • Minim 6 luni experienta in design grafic;
  • Competente avansate in utilizarea soft-urilor de design grafic Adobe Suite (Photoshop, InDesign, Ilustrator, Canva);
  • Abilitatati exceptionale de design grafic si atentie la detalii;
  • Creativitate si capacitatea de a genera idei inovatoare pentru campanii;
  • Capacitate de a face mai multe sarcini și de a schimba fără probleme;
    Abilitati de comunicare si colaborare eficienta cu echipa;
  • Bune abilități de comunicare în limba engleză;
  • Respectarea termenelor limita;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
  • Crearea de elemente vizuale atractive pentru campaniile de marketing;
  • Dezvoltarea de design-uri pentru postarile de sociale media (facebook ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄& instagaram);
  • Adaptarea designer-urilor la diferite platforme si formate pentru a maximiza impactul vizual;
  • Crearea de materiale vizuale pentru proiectele de design interior, inclusiv concepte de branding, postere, broșuri, prezentări și social media;
  • Asigurarea respectării ghidului de identitate vizuală pentru toate proiectele.
  • Crearea si editarea de continut video pentru campaniile de marketing;
  • Utilizarea instrumenelor AI pentru a creste productivitatea si eficienta in procesul de design;

PREMIER STUDIO DESIGN – Iași – Studio de design interior, ce oferă servicii de înaltă calitate în domeniul designului ambiental, a planificărilor spațiale, proiectare 3D, implementare și consultanță pentru amenjarea spațiilor comerciale, rezidențiale și HoReCa.

Ne-am unit pasiunea pentru design și am format o echipă frumoasă, unde fiecare idee rezonează în armonie. Toți suntem îndrăgostiți de culoare, textură, formă, inovație, ceea ce ne face să realizăm proiecte extraordinare.

PREMIER CONCEPT STORE – Iași –

Promovam game de produse nationale si internationale ale brandurilor de top, suntem dedicati si orientati spre nevoile clientilor, redefinim confortul si respectam cele mai exigente cerinte de calitate.

Publicat 15 Oct. 2024 Reactualizat 15 Oct. 2024 Expiră 22 Oct. 2024