Gratis

Data Entry Specialist

CONSOLIS Engineering Services Romania SRL

Candidatul Ideal

Echipa noastră mică de Data Entry Specialist isi cauta coleg sau colega!
Nu este o problemă dacă sunteți începătoare (or) , vă vom învăța noi totul, este suficient dacă aveți o diplomă de bacalaureat, de preferinta profil real/tehnic, sau inginerie.

Descrierea jobului

Ce ar fi de facut ?
- Preluarea si verificarea planselor de productie;
- Introducerea datelor geometrice;
- Introducerea listelor ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂de insertii si a armaturilor;
- Genereaza rapoarte, salveaza si arhiveaza lucrarile finalizate;
Ce calități trebuie să aveți ?
- independență
- bun coleg de echipă
- afinitate pentru lucrul cu cifrele
- cunostinte de desen tehnic constituie avantaj

Trimite CV-ul si o scrisoare de intentie la : simina.stoica@asacons.ro

CES România a fost fondat în anul 2012 la Cluj-Napoca, este un furnizor de servicii de inginerie de înalta calitate ce deserveşte în principal diferite filiale ale Consolis din regiunea Scandinavă.

Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024