Gratis

3D Artist- 3D Modeling - Arhitect

ATELIER BLUEPRINT S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:

Suntem în căutarea unui candidat entuziast și motivat să se alăture echipei noastre de modelatori 3D și arhitecți care se ocupă cu proiectarea machetelor arhitecturale. Experiența în modelarea 3D este necesară, însă experiența specifică în machetarea arhitecturală nu este obligatorie, întrucât toate aspectele necesare vor fi învățate pe parcurs, având în vedere că ne dorim un parteneriat pe termen lung.

Descrierea jobului

Cerințe:

Cunoștințe într-un program de arhitectură 3D, precum Revit, SketchUp, Rhino, ArchiCAD etc. (noi lucrăm în SketchUp, dar suntem ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂deschiși și la alte programe).
Abilitatea de a citi și de a lucra conform planurilor, secțiunilor și imaginilor.
Integritate și capacitatea de a lucra atât individual, cât și în echipă.
Punctualitate și respectarea termenelor.
Spirit de observație și atenție la detalii.
Diplomă în arhitectură, design industrial, inginerie sau domeniu similar.

Avantaje și Beneficii:

Posibilitatea de a lucra în echipă și de a coordona un proiect de la început până la execuția finală.
Implicare directă în procesul de creație.
Training profesional.
Plăți efectuate de două ori pe lună.
Orele suplimentare sunt plătite pe oră.
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.
Grila de salarizare se stabilește în funcție de indicatorii de performanță.

Descrierea companiei

Despre Companie:

Atelier Blueprint SRL este o companie specializată în machetarea arhitecturală, cu un portofoliu variat de clienți naționali și internaționali. În portofoliul nostru se regăsesc machete de blocuri, case, cartiere rezidențiale, machete de concept, dar și machete industriale.

Site-ul nostru: www.machetearhitectura.ro
Pentru informații suplimentare, vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon +40 723 195 261.

Așteptăm cu interes CV-urile dumneavoastră!
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024