Gratis

Customer support / Agent servicii client

Taste Crafters

Candidatul Ideal

Ce cautam la tine:

Sa fii o persoana open minded, organizata, disciplinata, comunicativa, de echipa si interesata sa cunoasca consumatorii nostrii si ︊︋︈︌︈︉️︂​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎nevoile lor.
Atentia la detalii, orientarea catre consumator si satisfactia sa sunt elemente extrem de apreciate.
Limba engleza la nivel conversational este obligatorie.
Experienta este obligatorie.
Pasiunea pentru cafeaua de specialitate este un plus.

Descrierea jobului

Cum vom lucra impreuna:
  • In primul rand dorim sa ai grija de clientii nostri, care zilnic plaseaza comenzi si ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄au nevoie de ajutorul tau;
  • Ca interfata directa, vei incerca sa ii ghidezi in procesul de cumparare si alegere produse pe clientii care solicita suportul tau;
  • Iti oferim intregul suport tehnic necesar, cursuri de preparare cafea asistate de colegii nostri traineri, pentru a putea progresa cat mai rapid si a face cat mai multi clienti fericiti;
  • In afara clientilor B2C care plaseaza comenzi direct prin platforme, vei avea grija periodic si de clientii B2B ( coffeeshop uri, bistro-uri, asigurandu-le suport in plasarea comenzilor noi.

Activitati:
  • Preluarea comenzilor clientilor B2C pe platformele online email sau telefon;
  • Interactioneaza telefonic cu clientii si ii consiliaza in privinta alegerilor de cumparaturi;
  • Operarea comenzilor online cu succes, consilierea clientilor si urmarirea finalizarii unei comenzi pana in punctul final, indiferent de situatiile aparute pe parcurs;
  • Proceseaza comenzi primite pe site, telefonic sau prin e-mail, asigura suportul tehnic si logistic;
  • Se coordoneaza in timp real cu departamentul de ambalare al comenzilor, pentru a se asigura ca pleaca la timp comenzile;
  • Suportul clientilor B2C cu informatii, mostre, produse de test;
  • Opereaza Chat ul de suport online client de pe platforme, informeaza si solutioneaza cererile clientilor;
  • Implementarea produselor noi B2C in platforma, descrieri, updatatarea lor ;
  • Opereaza retururile B2C;
  • Urmareste livrarile produselor expediate utilizand interfata firmei de curierat asigurand suport pentru problemele aparute.

Ce iti oferim:
  • Salariu motivant (cu posibilitatea de a negocia dupa 6 luni de la angajare, sau mai devreme in functie de responsabilitati)
  • Bonuri de masa Edenred in valoare de 30RON / ziua lucrata
  • Abonament la Reteaua privata de sanatate Regina Maria
  • Bonusuri de performanta
  • Laptop, telefon;
  • Training continuu;
Program: Luni - Vineri 09:00 - 18:00 (1h pauza)
Nu se lucreaza in weekend si nici in zilele legale.
Locatie: Sector 6 Bucuresti

TASTECRAFTERS este platforma cea mai completa de unde poti alege cafea de specialitate si instrumente de preparare de inalta calitate, curatoriate atent.

Putem oferi solutii complete pentru acasa cat si pentru business-uri. Suntem un business de familie, prietenos si orientat catre client.

Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024