Gratis

Curieri – TAZZ / GLOVO / BOLT FOOD

CODREANU TRANSPORT-DELIVERY S.R.L.
100 poziții

Candidatul Ideal

Echipa CODREANU TRANSPORT DELIVERY caută livratori cu program flexibil și venit dinamic în mai multe orașe din România!

Ești în ︀︌︀︀︈︄︈︄​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎căutarea unei oportunități de lucru flexibilă și plină de dinamism? Dacă îți place să fii pe drumuri și să câștigi în funcție de eforturile tale, atunci te așteptăm în echipa noastră de livratori entuziaști. Suntem prezenți în orașe precum timișoara, Cluj, București, Iași, Constanța, Bacău, Suceava, Galați, Craiova, Sibiu, Focșani, Buzău, Brașov, Vâlcea, Baia Mare, Botoșani, Piatra Neamț, Pitești, Deva, Alba Iulia, Ploiești, Vaslui, Satu Mare, Slobozia, Târgu Mureș, Arad, Oradea, Brăila.

Cerințe:
Posedarea unui Vehicul: Indiferent dacă ai mașină, bicicletă sau scuter, te poți alătura echipei noastre. Dorința de Lucru: Ești dedicat și motivat să oferi servicii excelente clienților noștri. Atitudine Pozitivă: Comunici bine, ești orientat către clienți și poți gestiona situațiile cu calm și profesionalism.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Efectuarea livrărilor în timp util și în siguranță către clienți. Păstrarea calității produselor livrate și asigurarea satisfacției clienților. ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂Utilizarea eficientă a aplicației platformei pentru a gestiona comenzile și traseele.

Beneficii:

Program Flexibil: Tu decizi când vrei să lucrezi. Poți alege să livrezi în timpul liber sau să îți construiești propriul program. Venit Dinamic: Cu noi, câștigurile tale cresc odată cu volumul de livrări pe care le faci. Cu cât livrezi mai mult, cu atât câștigi mai mult. Alegerea Platformei: Lucrăm cu cele mai populare platforme de livrare: Tazz, Glovo și Bolt Food. Alegi platforma care se potrivește cel mai bine orașului tău și preferințelor tale. Opțiuni de Colaborare:
Puteți colabora ca SRL/PFA sau puteți opta pentru un Contract de Muncă, în funcție de preferințele dvs.

Alătură-te nouă și fii parte din experiența de livrare excelentă, contribuind la satisfacția clienților noștri în fiecare colț de oraș în care operăm!

Descrierea companiei

CODREANU TRANSPORT DELIVERY
Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 17 Oct. 2024