Gratis

Curier (Amazon)

BTL Logistik GmbH
50 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte :
Permis de conducere (minim 6 luni vechime)
Cunostinte de limba germana sau engleza constituie un avantaj dar NU sunt obligatorii

Descrierea jobului

DESCRIERE

Contact:

004915785304948 (Whatsapp și Apeluri între 8-18)

004915785304947 (Whatsapp și Apeluri între 8-18)

BTL LOGISTIK ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀GmbH, o companie cu sediul în Munchen, Germania, cu peste 15 ani de experiență în domeniu și un parteneriat direct cu Amazon, angajează șoferi cu categoria B de permis de conducere și o vechime minimă de 6 luni.

Descrierea Postului:

Locație: Stuttgart/Munchen, Germania

Limba necesară: Limba română

Clasificare fiscală: Clasa 1 (necăsătorit) sau Clasa 3 (căsătorit)

Beneficii:

Salariu (Clasa 1):

Aproximativ 2000€ net pentru 5 zile pe săptămână

Bonusuri de calitate de până la 450€ brut

Aproximativ 95€ net/zi pentru fiecare zi suplimentară

Salariu (Clasa 3):

Aproximativ 2200€ net pentru 5 zile pe săptămână

Aproximativ 100€ net/zi pentru fiecare zi suplimentară

Posibilitatea de a face ore suplimentare in timpul prgramului de lucru (RESCUE)

Avans pentru masă după câteva zile lucrate

Plata salariului pe data de 15 a lunii cu furnizarea de fluturași de salariu

Contract pe perioadă nedeterminată cu perioadă de probă

Echipă grozavă și suport complet

Program de lucru flexibil, începând între orele 9 - 11 dimineața

Vehicule mici disponibile (Volkswagen T6, Mercedes Vito scurt, Ford Transit scurt, Renault sau Opel)

Colete ușoare (peste 90% din colete au sub 3 kg)

Pentru mai multe detalii sau pentru a aplica pentru acest post, vă rugăm să ne contactați telefonic la numărul de telefon indicat mai sus sau să lăsați un număr de telefon pentru a vă putea contacta. Oportunitatea de a face parte din echipa noastră vă așteaptă!

Suntem o companie mare cu o echipa dinamica , activam in 5 depozite in zonele Munchen si Stuttgart.
Publicat 9 Iul. 2024 Reactualizat 31 Iul. 2024 Expiră 8 Aug. 2024