Gratis

Contabilitate primara

KNITWEAR LAB S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoana adaptabila, cu experienta minim 1 an pe post de contabilitate primara, cu cunostinte minime de limba engleza, care isi doreste sa lucreze intr-un mediu dinamic si creativ.

Descrierea jobului

Responsabilitatile zilnice includ facturare in sistemul Smart Bill, preluare facturi SPV, obtinere cod UIT pentru transport si HR. ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁

Compania noastra produce tricotaje pentru export, suntem o echipa de aproximativ 20 de angajati si ne dorim o colega energica si adaptabila.
Publicat 8 Aug. 2024 Reactualizat 5 Sept. 2024 Expiră 7 Sept. 2024