Gratis

Consultant Vanzari Studenti /Contracte Servicii Financiare

STERGERE BIROUL DE CREDIT
5 poziții

Candidatul Ideal

- Experienta in vanzari sau callcenter - constituie un avantaj;
- Proaspat absolvent de liceu sau facultate
- Foarte bune abilitati de comunicare si persuasiune, limbaj fluent, vocabular bogat si expresiv;
- Orientare catre rezultate si capacitate de organizare;
- Bune cunostinte de operare pe calculator (Word, Excel, Outlook, etc.)-
- Candidatul trebuie sa fie o persoana dinamica si implicata
- Acest proiect este la inceput si dorim sa il extindem la nivel national.

Descrierea jobului

- Contactarea telefonica a potentialilor clienti;
- Interactiunea telefonica cu clientii pentru a le oferi informatii despre produsele comercializate;
- ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀Administrarea si dezvoltarea portofoliului de prospecti/clienti baza sw date;
- Identificarea nevoilor clientilor si a oportunitatilor de vanzare in cadrul convorbirilor telefonice de vanzari

BENEFICII:
- program full-time, de luni până vineri, de la 09:00 la 18:00, o ora pauza de masa (cu weekend liber);
- condiții stabile de angajare, contract de munca pe perioada nedeterminata;
- posibilitatea de a dobândi o experiență valoroasă în comunicarea cu clientul;
- training avansat si suport constant.

Salariu consta in parte fixa ( incepand de la 2000 RON Net) si comision din fiecare contract semnat.
Se poate ajunge lejer la 4000 RON NET.

Compania STERGERE BIROUL DE CREDIT , isi propune sa fie un partener de succes la nivel national pe segmentul de Servicii De Management Financiar Si Consultanta, atat pentru persoanele fizice, cat si pentru persoanele juridice, prin asigurarea unor servicii complete de consultanta financiara orientata catre client.

Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 4 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024