Gratis

Consultant tehnic vanzari

Railing Design

Candidatul Ideal

Abilități excelente de comunicare și negociere;
Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și competitiv;
Atenție la detalii și capacitatea de a gestiona eficient timpul;
Flexibilitate și adaptabilitate la schimbări;
Studii superioare în domeniul tehnic reprezintă un avantaj;
Cunoștințe solide de operare PC și utilizare a programelor de birou.

Descrierea jobului

Prezentarea produselor și serviciilor noastre într-un mod profesionist și persuasiv;
Consilierea clienților în alegerea celor mai potrivite produse sau servicii ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂în funcție de nevoile și preferințele lor;
Întocmirea ofertelor comerciale
Urmărirea și gestionarea relației cu clienții existenți pentru a asigura satisfacția și fidelizarea acestora;
Monitorizarea și analizarea pieței pentru a identifica oportunități de creștere și a dezvolta strategii de vânzare eficiente.

Oportunitatea de a lucra într-o companie de succes, recunoscută pe piață pentru calitatea produselor și serviciilor oferite;
Pachet salarial motivant, format dintr-un salariu fix și bonusuri în funcție de performanță;
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei;
Mediu de lucru plăcut și dinamic, într-o echipă entuziastă și profesionistă;

Dacă ești o persoană ambițioasă, cu abilități excelente de vânzare și dornică să faci parte dintr-o echipă de succes, te invităm să aplici pentru poziția de consultant tehnic vânzări. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Railing Design Srl este distributiror de feronerie pentru constructii cu sticla securizata, inox si aluminiu . Avem ca parteneri liderii din industrie pe acest domeniu.

Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024