Gratis

Consultant imobiliar

VAN GULIK DEVELOPMENT S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Compania noastra are disponibile doua pozitii pentru postul de consultant imobiliar: una pentru nivelul de intrare in domeniu si alta pentru cei cu experienta.

Cerintele obligatorii pentru ambele pozitii includ:
  • Permis de conducere valabil,
  • Abilitati de comunicare excelente

Ce oferim:
  • ​​​Traininguri si cursuri de specializare;
  • Birou performant intr-o locatie pozitionata excelent;
  • Oportunitate de castiguri peste media din piata;
  • Colaborare pe termen lung;
  • Echipa tanara si dinamica.

Pentru postul de consultant junior, nu este necesara experienta anterioara in domeniu, dar dorim persoane dornice sa invete si sa se dezvolte in acest domeniu.
Pentru cei cu experienta, asteptam sa ne prezentati CV-ul dumneavoastra si sa discutam despre experienta si realizarile dumneavoastra anterioare in industria imobiliara. In functie de experienta, se ofera salariu/contract de colaborare pe baza de comision.

Mentionam ca sediul nostru se afla in Constanta, pe bulevardul Mamaia nr. 1A. Asteptam cu interes sa cunoastem potentialii colaboratori si sa construim impreuna un viitor de succes in industria imobiliara.

Afla mai multe despre noi:
  • INSTAGRAM: https://www.instagram.com/vgirealestate/
  • FACEBOOK: https://www.facebook.com/VGIRealestate/
  • TIKTOK: https://www.tiktok.com/@vg.realestate

Descrierea jobului

  • Vanzarea proprietatilor;
  • Analiza cеrerilor cliеntilor;
  • Consultanta imobiliarа;
  • Dezvoltarea portofoliului de clienti;
  • Prospectarea pietei si identificarea ​​​oportunitatilor de ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈dezvoltare a companiei;
  • Gestionarea bazei de date cu potentiali clienti si clienti activi.

Van Gulik Real Estate este o agentie imobiliara de top din Constanta, cunoscuta pentru profesionalismul si dedicarea echipei sale.
Cautam persoane ambitioase si pasionate de imobiliare care sa se alature echipei noastre dinamice.
Oferim oportunitati de crestere si dezvoltare intr-un mediu de lucru prietenos, unde fiecare membru este apreciat si sustinut sa isi atinga potentialul maxim.

Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa de succes, te invitam sa ni te alaturi.
Publicat 30 Aug. 2024 Reactualizat 30 Aug. 2024 Expiră 30 Sept. 2024