Gratis

Consilier Vanzari Showroom - 3400 RON (Bonuri Masa Incluse)

Silver Decor

Candidatul Ideal

  • O persoana cu experienta in domeniul amenajarilor interioare si design interior
  • Persoana placuta cu o gandire pozitiva, dorinta de dezvoltare personala continua
  • Cunostinte PC (Mail, MS Office, Internet)
  • Bune relații in companiile de arhitectura, design si constructii
  • Ocuparea unui post similar constituie un avantaj
  • Persoană atentă la detalii
  • Pasiune pentru design

Descrierea jobului

Operațional:
  • Întâmpina clienții, determina natura si motivul vizitei, ii informează referitor la serviciile oferite: produse, montaj, preturi, modalități de ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂comanda
  • Preia apelurile telefonice, facilitând comunicarea cu clienții si arhitecții
  • Contribuie la atingerea obiectivelor si targetelor de vânzări ale showroomului
  • Se ocupă de amenajarea produselor din showroom și de aspectul acestuia
Vânzări:
  • Cunoașterea tuturor produselor comercializate de companie: tapet, profile decorative, parchet stratificat
  • Prezentarea si promovarea produselor companiei atât prin arătarea tuturor mostrelor existente in locație dar si prin utilizarea cataloagelor de prezentare
  • Urmărire si emitere facturi proforme/fiscale, efectuare plați
  • Transmite lunar informațiile necesare, actualizate si corecte in vederea calculării comisioanelor
Așteptări:
  • Promovarea unei imagini pozitive si profesioniste arhitecțiilor si clienților
  • ​Menținerea unei relatii cat mai bune și mai apropiate cu clientul
  • Imbunătățire baza de date arhițecti si designeri de interior
Beneficii:
  • Salariu 3000 lei
  • Bonuri de masa
  • Program Luni - Vineri: 10:00 - 19:00
  • Primă de concediu
  • Primă de sfarsit de an

Silver Decor reprezinta in exclusivitate de peste 15 ani in Romania branduri de renume mondial in domeniul amenajarilor interioare printre care se regasesc:

  • ORAC DECOR – profile decorative
  • ARTE INTERNATIONAL – tapet de lux
  • OMEXCO – tapet de lux
  • KAHRS GROUP - parchet stratificat

Silver Decor prezinta solutii complete pentru amenajari interioare si exterioare pentru resedinte private cat si pentru spatii publice – hoteluri, restaurante, cluburi, cafenele.

Cu o experienta de peste 30 ani in acest domeniu reprezentam in Romania liderii mondiali in materie de tapet, profile decorative, decoratiuni interioare si lustre de cristal. Specialistii Silver Decor va stau la dispozitie pentru a alege intre diverse texturi, materiale si culori pentru a da personalitate si rafinament casei dumneavoastra. Reteaua de parteneri Silver Decor la nivel national este in continua dezvoltare pentru a facilita accesul arhitectilor cat si a clientilor. Punem la dispozitie informatii, mostre, cataloage si colaboram cu peste 400 de arhitecti din Romania.

Publicat 16 Iul. 2024 Reactualizat 13 Aug. 2024 Expiră 15 Aug. 2024