Gratis

Consilier Vanzari – Proiectant

Notum Concept

Candidatul Ideal

  • Abilități excelente de vânzare, cu experiență dovedită în vânzarea de produse sau servicii.
  • Capacitatea de a opera instrumente și sisteme informatice de bază.
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel entry-medium.
  • Abilități de comunicare și relaționare (people person).
  • Dorința de învățare și dezvoltare continuă.
  • Deschiderea la nou și implementare.
  • Dorința de dezvoltare personală și profesională.
Avantaje:
  • Cunoștințe tehnice de proiectare în programe 3D (SketchUP, KitchenDraw, PRO100 etc.).
  • Cunoștințe de bază despre mobilier.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Interacțiunea zilnică cu clienții și identificarea nevoilor acestora.
  • Personalizarea soluțiilor în funcție de cerințele și specificațiile clienților.
  • Comunicarea ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁eficientă cu echipele de producție și montaj.
  • Menținerea relațiilor bune cu furnizorii.
  • Asigurarea unei bune desfășurări a activității în showroom.
Ce oferim:
  • Un mediu de lucru dinamic și prietenos.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală prin training-uri si sesiuni de coaching 121.
  • Bonuri de masă.
  • Salariu competitiv, între 4000 și 8000 lei, în funcție de experiență și performanță.

Notum nu este doar un magazin de mobilă, ci o comunitate de pasionați ai designului și ai frumosului. Apărută pe piață în 2023, Notum s-a remarcat rapid prin calitatea și unicitatea pieselor de mobilier pe care le oferim. Specializată în mobilă personalizată, compania noastră oferă clienților posibilitatea de a crea și adapta fiecare element de mobilier în funcție de dorințele și nevoile lor specifice. Oferim calitate și utilizăm doar materiale premium pentru a asigura cele mai bune produse pentru clienții noștri.
Suntem o companie în plină creștere, mereu în căutare de noi modalități de a ne dezvolta și a inova. La Notum, ne dorim să avem alături oameni entuziaști și dornici să contribuie la succesul și evoluția noastră continuă. Dacă ești pasionat de ceea ce faci și vrei să faci parte dintr-o echipă dinamică și ambițioasă, te așteptăm cu brațele deschise!

Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024