Gratis

Consilier vanzari optica medical - Optometrist

GENIUS OPTIC ABC S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

♦ Comunica si relationeaza cu clientii;
♦ Este deschis, energic, sociabil si cu spirit de echipa;
♦ Manifesta dorinta de a invata;
♦ Este atent la detalii, este ordonat si este capabil sa respecte procedurile, principiile si tehnicile de vanzare;
♦ Studii de specialitate finalizate sau in curs de finalizare constituie un avantaj
♦ Experienta in domeniu - minim 2 ani

Descrierea jobului

♦ Intampina clientii si le asigura consiliere intr-o maniera amabila, prietenoasa si eficienta;
♦ Identifica nevoile si asteptarile clientilor, le ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄ofera informatii corect si complet despre produsele aflate in vanzare;
♦ Realizeaza operatiuni cu casa de marcat;
♦ Gestioneaza comenzile clientilor;
♦ Gestioneaza activitatile magazinului (receptie marfa, etichetare, verificare preturi, inventariere, livrare, vanzare, etc.).
♦ Mentine ordinea si curatenia in magazin;

Beneficii:
♦ Pachet salarial motivant;
♦ Mediu de lucru placut, colegial;
♦ Comision din vanzari;
♦ Oportunitate de dezvoltare profesionala;
♦ Stabilitate profesionala si siguranta financiara pe termen lung.
Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 2 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024