Gratis

Consilier Juridic-Junior/ Avocat Stagiar

Romarta SA

Candidatul Ideal

- studii superioare juridice (obligatoriu) finalizate;
- persoana serioasa, muncitoare, cu capacitate de persuasiune, dornica sa se ︌️︁︌︈︁︌︀​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎realizeze profesional, cu foarte foarte mare atentie la detalii si capacitate de analiza;
- cunostinte foarte bune de operare MS Office (Word, Excel);Descrierea jobuluiConsilier Juridic Junior

Descrierea jobului

- asigura intocmirea contractelor cadru;
- urmareste aparitia oricaror acte ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈normative (legi, ordonante, hotarari, etc.) care reglementeaza activitatea societatii si ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀informeaza conducerea;
- face demersurile necesare, la institutiile statului, pentru obtinerea tuturor avizelor, autorizatiilor, etc;
- mentinerea legaturii cu birourile notariale;

Ce va oferim:
• Muncă într-o atmosferă pozitivă, alături de o echipă antrenată și axată către obținerea performanței;
• Salariu motivant corelat cu experienta profesionala;
• Tichete de masă în suma maximă conform legii;
• Prime de sărbători (Crăciun, Paște);
• Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în cadrul companiei;

Locatia: Bucuresti, sector 2 langa Mega Mall. Program Full time, L-V 9-18( o ora pauza de masa).

Firma ROMARTA S.A. din BUCURESTI, sector 2, a fost înființată la data de 2001 și are ca obiect principal de activitate inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate. Societatea face parte din Grupul NCH Capital.
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024