Gratis

Commercial Manager

S.C.VALINST AGRICULTURE SRL

Candidatul Ideal

- Experienta in vanzari
- Studii superioare
- bune abilitati de comunicare si de convingere;
- gandire logica si precisa;
- riguros, autodidact;
- initiativa si perseverenta;
- orientare spre rezultate, cu dorinta de autodepasire;
- atitudine pro-activa;
- cunoasterea avansata a pachetului MS Office;

Produsele vandute sunt echipamente din categoria premium.

Descrierea jobului

Postul presupune coordonarea echipei de vanzari, participare la negocieri, extinderea portofoliului de clienti, insusirea si implementarea strategiei companiei, promovarea serviciilor ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀si produselor companiei, anuntarea promotiilor si discounturilor clientilor, urmarirea termenelor de incasare a platilor, organizarea si participarea la evenimente demonstrative si expozitii, administrarea punctului de lucru, monitorizarea si raportarea activitatii concurentei, etc.

Se ofera toate dotarile tehnice necesare postului ( masina, laptop, telefon).
Bonusuri

Valinst este de 20 ani reprezentant in Romania pentru Valley , Ocmis , Scova . Informatii pe www.valinst.ro
Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024