Gratis

Cautam personal Call-Center

VIVO ONLINE STORE S.R.L.
4 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Ce asteptam de la tine:
  • Cunostinte operare PC, precum folosirea programelor: Excel, Word;
  • Abilitati de comunicare si scriere in limba romana - corect gramatical;
  • Sa iti termini toate activitatile in timp util;
  • Sa ai o atitudine politicoasa si respectoasa cu clientii magazinului nostru, cat si cu echipa de lucru;
  • Posibilitatea de a gestionat mai multe taskuri in acelasi timp.

Descrierea jobului

  • Acest post se ofera pe baza de interviu, experienta in acest domeniu constituie un avantaj, dar nu este o ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀necesitate;
  • Activitatea se desfasoara doar la punctul nostru de lucru;
  • Programul este de 5 zile pe saptamana, mai exact de Luni pana Vineri, de la ora 09:00 pana la 18:00 cu 1 ora pauza.
Descrierea jobului:
  • Preluarea apelurilor telefonice si contactarea clientilor pentru confirmarea comenzilor;
  • Procesare comenzi, retururi;
  • Oferirea de informatii despre comenzi si produse;
  • Pastrarea curateniei si a ordinii in punctul nostru de lucru.
Ce oferim:
  • Seriozitate si corectitudine in privinta salariului, salariu fix;
  • Suport in rezolvarea taskurilor zilnice;
  • Salariu fix (4500 LEI BRUT);
  • Suport in dezvoltarea de noi abilitati, necesare la locul de munca;
  • Atmosfera de lucru placuta.

Vivo Online Store este un magazin online si suntem cautare de personal pentru departamentul de Call-Center, pentru acesta pozitie este nevoie doar de doamne/domnisoare.
Publicat 28 Sept. 2024 Reactualizat 28 Sept. 2024 Expiră 28 Oct. 2024