Gratis

Cautam manager de tura! Venit net #pebune de la 4300 lei!

KFC
10 poziții

Candidatul Ideal

Ești o persoană pozitivă, orientată spre oameni și soluții?
Îți plac provocările?
Ești curios și dornic de dezvoltare?
Dacă răspunsul tău este DA, atunci ești persoana potrivită🙂!

Cautăm manager de tură în restaurantele noastre!
Venit net #pebune de la 4300 lei!

Descrierea jobului

Ce trebuie să faci:
  • Te asiguri că standardele de calitate și procedurile de lucru sunt respectate
  • Creezi un mediu ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈de lucru constructiv, coordonezi și distribui membrii echipei eficient în restaurant
  • Oferi ︁instruire, suport și feedback membrilor echipei, lucrând alături de ei în restaurant
  • Te implici în selecția candidaților și le asiguri o bună integrare în echipă
  • Identifici și dezvolți angajații cu potențial, oferindu-le suport teoretic și practic
  • Gestionezi materia primă, plasezi comenzile, verifici calitatea produselor și participi la inventare
  • Gestionezi eficient solicitările și sesizările venite din partea clienților
  • Te asiguri că indicatorii de performanță sunt îndepliniți.

Ce îți oferim:
  • Venit NET#pebune de la 4300 lei (include: salariul net, tichetele de masă și bonusul de performanță din a treia lună de colaborare) – Vrem să îți recompensăm munca!
  • Siguranța unui loc de muncă stabil – Vino să lucrăm împreună pe o perioadă nedeterminată de timp!
  • Bonus vechime 1 an în companie (50% din salariul net) – Împreună sărbătorim succesul!
  • Bonusuri acordate în funcție de performanțele restaurantului – Implicarea ta contează!
  • Pregatire teoretică și practică - Îți facilităm procesul de învățare!
  • Program de lucru variat și flexibil (2 sau 3 schimburi) – Susținem hobby-urile!
  • Decont transport la tura de închidere - Vrem să fim siguri că ajungi în siguranță acasă!
  • Traininguri gratuite pentru dezvoltarea ta personală și profesională - Ne dorim să fii TU în varianta ta cea mai bună!

Yum! Brands este cea mai mare companie de lanţuri de restaurante şi unul dintre cei mai mari angajatori la nivel mondial. Mărcile de restaurante deținute de companie sunt: KFC, Pizza Hut și Taco Bell, lideri globali în materie de produse alimentare.

KFC este un brand dinamic care numără peste 100 de restaurante în toată ţara.

  • Această ascensiune nu ar fi fost posibilă fără implicarea şi devotamentul oamenilor care lucrează pentru KFC.
  • Cunoscând acest lucru, le oferim încredere tuturor oamenilor cu care lucrăm și suntem de părere că toţi colegii noştri au potenţialul de a face diferenţa.
  • Suntem Customer Maniaci, clienţii noştri fiind cei mai importanţi pentru noi.
  • Ne dorim să obţinem rezultate extraordinare, cu energie pozitivă şi responsabilitate.
  • Împreună construim performanţă, ne depăşim limitele și recunoaştem realizările celorlalţi.

Te invităm la KFCLa noi zâmbetul fac diferenţa🙂 !

Publicat 11 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 11 Oct. 2024