Gratis

Casier/Preparator produse tip Fast-Food

OLIANA ALEXI S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam CASIER / PREPARATOR cu bun simt, amabil, cu chef de viata dornic sa invete lucruri noi care sa se ︄︃︍︈︁︂︄︂ ︅︀︈︈ ︁︁︎︍ ︋︅︆︅ ︅︊︇︋︊︌ ︅︊︇︋︊︌︁️︆alature echipei noastre. :)

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci:

-Pregatesti produsele tale preferate din pui
-Te asiguri ca produsele sunt servite corespunzator
︁︀ ︂-Estimezi ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄necesarul de ︁︀ ︂︃︃ ︉︉ ︁︂︈produse si participi la inventarele periodice
-Mentii curatenia si igiena locului de munca conform normelor in vigoare

Ce iti oferim:
-Salariu satisfacator
- Program de lucru variat si felxibil, in ture de: 12h, 8h, 6h, 4h, weekend
-Majorari salariale in raport cu timpul petrecut in companie:1 an, 2 ani
-Contract de munca pe perioada nedeterminata
-Siguranta unui loc de munca stabil si corect, pe termen lung.

Cel mai healthy bistro din complexul studentesc, format dintr-o echipa tanara instruita de un bucatar renumit pentru preparatele sale sanatoase.Impreuna ne dorim sa schimbam perceptia despre conceptul de fastfood.
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024