Gratis

BROKER DE CREDIT

IMFS CREDIT
5 poziții

Candidatul Ideal

Compania IMFS este în căutarea unui Broker de Credit dedicat și motivat să se alăture echipei noastre. Oferim servicii financiare de calitate și dorim să extindem echipa noastră cu un profesionist care să ne ajute să satisfacem nevoile clienților noștri.
Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul financiar, preferabil ca broker de credit.
Cunoștințe solide despre produsele de creditare și reglementările financiare.
Abilități excelente de comunicare și negociere.
Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a respecta termenele limită.

Oferim:

Salariu competitiv și bonusuri pe baza performanței.
Posibilitatea de dezvoltare profesională și formare continuă.
Mediu de lucru plăcut într-o echipă profesionistă.

Asigură-te că adaptezi detaliile pentru a se potrivi cu specificul companiei tale și cerințelor postului!

Descrierea jobului

Evaluarea nevoilor financiare ale clienților și oferirea de soluții personalizate.
Colaborarea cu instituții financiare pentru a obține oferte ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁de credit competitive.
Consilierea clienților în procesul de aplicare pentru credite.
Menținerea relațiilor cu clienții și asigurarea unei experiențe excelente.
Publicat 3 Sept. 2024 Reactualizat 3 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024