Gratis

Barista

Erbario Coffee S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:
Cautam:
-Dorinta de a experimenta lucruri noi, de a invata si a te depasi mereu
-Gestionarea comenzilor
-Invatarea meniului si ajutor in schimbarea acestuia in functie de sezon
-Capacitate de multi-task in orele de varf
-Good mood and energy
-Propunerea de idei noi de prepare, prezentare, organizare a spatiului, orice idee este binevenita si incurajata! Creativitatea pentru noi este totul
-Standard inalt al calitatii
-Munca in echipa
-Organizarea eficienta intr-o echipa

Descrierea jobului

Barista-ul este :
Sufletul locatiei, imaginea noastra, starea buna de dimineata si persoana de contact a oaspetilor. Salariu renegociabil ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄in functie de performanta-rezultate, participari la competitii din domeniu, creativitate, implicare
Program flexibil
Echipa mica, tanara
Bonusuri periodice

Erbario este noul loc de intalnire din capitala since martie 2022. Un loc in care te intalnesti cu prietenii, colegii de munca, cu cineva pentru prima oara sau sa vii pur si simplu sa lucrezi. Just come and say hi!
Casa a fost construită în 1930 de către un cuplu pentru cei doi fii ai lor. Păstrată, casa ajunge să trăiască și acum cu mozaicul original, soclu, gard, uși franțuzești de cristal de interior, chiar și copacul secular care străjuiește grădina noastră. Acum, vă așteptăm pe toți să împărtășiți bucuria acestui loc.
Ne dorim sa construim o comunitate pe strada noastra si o destinatie din care sa pleci mereu cu o stare mai buna. Suntem o afacere mica, de familie, astfel incat calitatea este ultimul lucru de la care nu ne vom abate.
Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024