Gratis

Barista / Lucrator Comercial in Coffee Shop - Full Time

Our Coffee House S.R.L.

Candidatul Ideal

• Pachet salarial atractiv ar scrie alţii; noi spunem că oferim salariu de 3000 lei net + tips si bonus din vanzari

Suntem tineri cu planuri mari, viziuni şi mai mari… şi nevoie de o echipă bine pusă la punct!

Pentru asta căutăm coleg sau colegă pentru postul de Barista sau Lucrător în Coffee shop - in Brasov

Sigur te interesează ce urmează, aşa că să-i dăm drumul!

Ce îţi cerem:

• Ne ajută să vedem în tine bun simţ, responsabilitate, şi mai ales, punctualitate;
• Experienţa contează, dar nu atât de mult - suntem dispuşi să te învăţăm tot ce e nevoie – condiţia este să vrei să faci treabă în echipa noastră – dacă nu eşti hotărâtă – n-are rost să pierdem vremea; nici pe a noastră, nici pe a ta;
• Dacă locuieşti în Brasov e super – dacă nu…. E mai greu pentru tine şi după un timp s-ar putea să-ţi displacă să faci naveta;
• Să ai abilitatea de a te adapta unor situaţii – probabil o să fie şi alte chestii de rezolvat;
• Să ai mintea deschisă pentru a încerca experienţe noi – suntem oameni serioşi, vrem să dezvoltăm un brand drăguţ, aşa că, cu cât eşti cu noi de la început, cu atât mai bine îţi va fi mai târziu.

Descrierea jobului

• Program de lucru usor de sustinut - Se lucrează şi în weekend!
• Informaţii şi proceduri pentru a deveni ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈din ce în ce mai bun(ă) în ce faci;
• Şi să fim serioşi: e mult mai fun să fi într-o echipă tânără şi dinamică … suntem mai înţelegători şi mai deschişi.

Ce presupune munca în sine:

• Toate activităţile întreprinse de un barista: tot ce ţine de la prepararea cafelei sau a diferitelor preparate până la păstrarea curăţeniei în local, liste de marfă şi chestii necesare, menţinerea unei atmosfere drăguţe şi a bunedispoziţii când ceilalţi membri ai echipei sunt morocănoşi.

CV-ul îl poţi depune aici sau pe adresa de email : mitroi.mariusdaniel@yahoo.com / 0722586522
Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 29 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024