Gratis

Avocat

SCA Simion, Nere& Asociatii

Candidatul Ideal

Fiind o echipa dinamică, cu peste 20 de ani de activitate în domeniul avocaturii generaliste, dorim sa ni se alăture o persoana cu experiență în litigii și consultanță, cu aptitudini în domeniul dreptului societar (corporate), în domenii tehnice, construcții, IT & C, e-commerce. Oferim know-how de tip open source, sprijin profesional, motiv pentru care așteptăm un coleg voluntar în preluarea și transmiterea ideilor proprii pentru domenii noi, jucător în echipă, cu abilități de comunicare și spirit proactiv.

Descrierea jobului

Avocat full time pentru consultanță și litigii, pentru o perioadă nedeterminată și de lungă durată.
Venitul oferit este lunar, fix, ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀suplimentar oferind posibilități de dezvoltare, în domenii variate, prin firme specializate de dezvoltare aptitudini și pregătire profesională.

Pentru candidatii care corespund profilului solicitat si interesati, asteptam CV-ul si scrisoarea de intentie pe adresa de e-mail: diana.nere@lawyer-contact.ro

Societatea Civilă de Avocați a fost înființată în anul 2003, în prezent având la activ o vastă experiență acumulată în cadrul studiului profesional permanent, administrării a mii de procese și a mandatelor permanente de consultanță, cu societăți de prim rang, cu capital privat, român și străin. Practica noastră este generalistă și abordăm cu succes un spectru larg de domenii, datorită oferirii către clienții noștri corporate de soluții juridice integrate, continuu, de foarte mulți ani.
Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024