Gratis

Avocat

FIODOROV - SOCIETATE CIVILA DE AVOCATI
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Experiență solidă de minimum 3-5 ani în Corporate si Real Estate law, care să reflecte expertiza ta în domeniu;
  • Abilități excepționale de redactare și comunicare scrisă, alături de un angajament ferm pentru integritate și dezvoltare continuă;
  • Gândire organizată și strategică, precum și abilitatea de a prioritiza eficient sarcinile;
  • Orientare puternică către client și rezultate, ceea ce te face partenerul ideal în orice proiect;
  • Diplomă de licență obținută la o facultate de drept de stat reputabilă (Cluj, București, Iași, Timișoara sau Oradea), asigurând o fundație academică solidă pentru cariera ta.

Descrierea jobului

De ce să te alături echipei noastre?
  • Efortul tău este nu doar recunoscut, ci și recompensat generos, reflectând pe ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁deplin dedicarea și contribuțiile tale la succesul echipei;
  • Vei avea ocazia să te implici în proiecte de amploare, cu impact semnificativ, în special în domeniul energetic, oferindu-ți provocări profesionale de top și oportunități de a-ți demonstra expertiza la cel mai înalt nivel;
  • Unul dintre marile avantaje de a face parte din echipa noastră este dezvoltarea profesională continuă. Colegii noștri apreciază oportunitățile frecvente de a participa la întâlniri directe cu clienții, accesul la evenimente și traininguri de specialitate, precum și flexibilitatea de a lucra de acasă. Ne ghidăm după principiul "Creștem împreună", ceea ce înseamnă că practicăm transparența totală și oferim posibilitatea de a împărți profitul, asigurând astfel o colaborare pe termen lung bazată pe încredere și sprijin reciproc.
  • Sediul nostru este amplasat într-o zonă centrală, în Piața Victoriei, București.

Fiodorov & Partners („AFP”) este o firmă de avocatură formată dintr-o echipă de profesioniști perseverenți, a căror experiență se regăsește într-un pachet de servicii juridice conceput pentru a răspunde eficient tuturor cerințelor clienților și în conformitate cu cele mai înalte standarde de competență. Expertiza avocaților AFP include structurarea și negocierea tranzacțiilor, dar și reprezentarea clienților în fața instanțelor și autorităților publice.
Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024