Gratis

Asistent Vanzari Afi Cotroceni

JIMMY KEY RO S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

​• Cunoştinţe aplicaţii Microsoft Office (Word, Excel) constituie un avantaj
• Cunoştinţe elementare de matematică şi aptitudini de utilizare a calculatorului
• Orientare către clienţi
• Capacitatea de a lucra în ture
• Abilităţi bune de comunicare, cu înclinaţie pentru lucrul în echipă

Descrierea jobului

Responsabilitaţi:
• Să întâmpini clienții într-un mod corespunzător
• Să efectuezi operațiuni la casa de marcat și POS
• Să ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁recepționezi și să gestionezi marfa
• Să asiguri și să păstrezi curățenia în spațiu de lucru
• Să informezi clienţii despre campaniile actuale
• Să asiguri aprovizionarea si reaprovizionarea magazinului

Beneficii:
Bonuri de masă
• Salariu fix
• Bonus la atingerea targetului pe magazin
• Program flexibil
• Discount de angajat de 50%
• Posibilitatea de promovare

Brandul Jimmy Key s-a lansat în 1997 în Izmir, Turcia și s-a specializat în comercializarea de îmbrăcăminte pentru femei, cu vârsta cuprinsă între 25 și 45 ani.

Brandul reflectă spiritul Egeean, combinând independență, confort și eleganță cu note în trend, în culori unice, oferind un stil boho, modern clientelor.

Peste 900 de modele de haine și accesorii sunt valabile în cele peste 60 magazine în Turcia, 2 magazine globale, magazin online și marketplace.

Jimmy Key este deținut de fondatorii Sun Tekstil, ceea ce conferă putere si verticalitate brandului.

Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 27 Oct. 2024