Gratis

Asistent personal / Asistent executiv

FUSIONOMIC S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal locuiește în Cluj-Napoca sau în apropiere, deține permis de conducere categoria B (deținerea unui autoturism personal este un avantaj) și vorbește fluent româna și rusa sau ucraineana. Este esențial să aveți capacitatea de a învăța rapid și de a rezolva sarcini în mod independent. Chiar dacă nu aveți experiență de muncă, inițiativa și dorința de a învăța sunt apreciate. Un avantaj suplimentar este cunoașterea legislației privind migrația și experiența de lucru cu sisteme CRM.

Descrierea jobului

Principalele sarcini vor fi desfășurate la distanță, iar volumul de muncă poate varia. Responsabilitățile includ gestionarea diverselor probleme organizatorice, cum ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂ar fi căutarea notarilor și avocaților pentru consultanță în domeniul imobiliar, ajutor în procedurile de vămuire a mașinilor și schimbarea numerelor de înmatriculare din ucrainene în românești. Veți pregăti toate detaliile necesare pentru sosirea mea în Cluj. Comunicarea se va face prin telefon și videoconferință, iar rapoartele vor fi gestionate prin CRM. Este obligatorie disponibilitatea pentru deplasări în Ucraina (aproximativ o dată pe lună). Programul este flexibil, iar mobilitatea este esențială.

Sunt frecvent în Elveția și intenționez să dezvolt o afacere în România, având Cluj ca bază. Am rude care locuiesc în apropiere, ceea ce face ca această regiune să fie de importanță strategică pentru planurile mele. Ne aflăm într-o fază de extindere și ne propunem să stabilim noi procese de afaceri în zonă.

Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 27 Oct. 2024