Gratis

Asistent medical ambulatoriu cardiologie

Angiomedica - Noi stim ce ai pe inima S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:

- Studii de specialitate (scoala postliceala sanitara);
- Certificat de membru (ALP) si asigurare de malpraxis (valabile pe anul in curs);
- Experienta profesionala de minim 1 an in ambulatoriu cardiologie;
-Orientare spre nevoile pacientului, atitudine pozitiva, seriozitate si responsabilitate.

Descrierea jobului

Responsabilități:

- Recolteaza probe pentru examene de laborator;
- Efectueaza EKG, monteaza holtere, masurare functii vitale;
- Observa si ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄consemneaza starea pacientului.

Beneficii:

- Salariu atractiv;
- Tichete masa;
- Echipa tanara si motivata.

CLINICA MEDICALA PRIVATA CU SPECIALIZARE IN EXPLORARI FUNCTIONALE CARDIOVASCULARE SI CHIRURGIE VASCULARA
Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 24 Sept. 2024 Expiră 24 Oct. 2024