Gratis

Asistent manager

AIIR TRANSILVANIA

Candidatul Ideal

Cautam o persoana organizata care sa sa ne ajute in gestionarea fluxului informational in cadrul asociatie, Candidatul ideal are bune abilitati de comunicare scrisa si orala, atentie distributiva si stie sa-si gestioneze timpul eficient.

CANDIDATUL IDEAL
  • Absolvent studii superioare;
  • Cunostinte de operare pe calculator, cunostinte MS-Office – nivel avansat (Word, Excel, Power Point);
  • Cunoastinte de limba engleza ︇,scris si vorbit, nivel mediu - avansat;
  • Capacitate de organizare si planificare a activitatii;
  • Competente de comunicare si usurinta in stabilirea contactelor cu terti;
  • Spirit de echipa;
  • Gandire analitica si strategica;
  • Competențe digitale specifice gestionării platformelor de comunicare

Descrierea jobului

Asistent manager, Cluj-Napoca ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁

AIIR TRANSILVANIA Este o organizatie profesionala, autonoma, fara scop patrimonial, neguvernamentala, cu personalitate juridica, care reprezinta interesele inginerilor din domeniul instalatiilor care activeaza in invatamant, cercetare, proiectare, executie si exploatare.
Publicat 22 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 21 Nov. 2024