Gratis

ASISTENT MANAGER - contabilitate primara

Vidos Medica S.R.L.

Candidatul Ideal

- Abilitati foarte bune de comunicare si relationare
- Atitudine pozitiva cu spirit de initiativa si atentie la detalii
- Bune abilitati de planificare, organizare si gestionarea a situatiilor
- Cunostinte operare PC: pachetul Office (Word, Excel)
- Abilități de comunicare, analiză și prelucrare a informațiilor
- Cunoștințe de contabilitate primară
- Constituie un avantaj cunoasterea programului de contabilitate Saga si a platformei de licitatii SEAP
- Minim 6 luni experienta pe un post similar

Descrierea jobului

- Intocmirea facturilor/chitantelor si avizelor de insotire a marfii;
- Inregistrarea facturilor de marfa
- Evidenta intrari facturi furnizor;
- ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁Realizarea inventarului;
- Evidenta stocurilor
- Intocmirea documentatiei pentru licitatii
- Mentinerea relatiei cu clientii
- Preluarea comenzilor de la clienti
- Gestionarea site-ului web (shopify)

Ce oferim:

- Loc de munca stabil
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Mediu de lucru prietenos
- Salariu motivant in functie de performanta
- Se ofera o masa calda pe zi
- Telefon de munca

Societate comerciala, importator si distribuitor de dispozitive medicale, consumabile medicale.

Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024