Gratis

Asistent Contabil Firma CONTABILITATE

ADENA CONCEPT S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Are cunostinte de contabilitate si fiscalitate,a terminat facultatea de profil sau este student in anii superiori ,este capabil sa gestioneze mai multe sarcini si proiecte simultan si are spirit de echipa.

Experienta anterioara intr-o firma de contabilitate este un mare avantaj.

Descrierea jobului

1. Inveti in permanenta si aflii spete noi cu rezolvari specifice.
2. Ajuti contabilul sef.
3. Oferi solutii si implementezi ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂proiecte.

Descrierea companiei

Suntem o firma membra a CECCAR-Cabinet de Contabilitate.

Cautam un coleg/colega pentru departamentul financiar contabil care sa ne ajute in introducerea evidentelor contabile.
Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024